Ваш городКиев?
Изменить
Нашли ошибку?

Отзывы - Дерматологический центр красоты Dr. Olena Kazchuk

8 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

27.01.20
Вероника
Винница, Киевская улица, 47
Очень крутая акция!!!
10.09.19
Николай Ранчу
Компанія "Знак Якості" займається розвитком малого і середнього бізнесу і вже четвертий рік проводить конкурс "Найякісніші послуги і товари року"! Щоб визначити кращі компанії у своїй галузі. І, таким чином, дати споживачеві можливість знайти найякісніше, а компанію Переможця гідно нагородити.
Компанія Переможець визначається шляхом народного голосування. Це регіональний конкурс кращих! Неофіційний, чесний, незаангажований народний вибір.
Нам приємно повідомити, що "Дерматологічний центр краси Dr.Olena Kazchuk" в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії –Медичні центри! «В естетичну медицину я пішла заради справжніх жінок. Багато красунь ходить по вулиці, роблять покупки, готують вечерю, але вони цього не усвідомлюють. Тому моя місія - зробити більше впевнених в собі жінок. Завдання косметолога допомогти підкреслити плюси і тонко усунути мінуси»-говорить керівник центру Олена Казчук. «Чудовий лікар з золотими руками!»- так називають Олену її клієнти. Адже головними принципами роботи Олени Казчук є турбота про жінку, її красу та впевненість! Компанія Знак Якості нагородила Олену Казчук почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Бажаємо розкрити всі секрети Клеопатри, бажаємо бачити в людях тільки прекрасне й допомагати це прекрасне удосконалити. Успіхів та блискучої майстерності в косметології, а також щастя, радості, кохання у Вашому доброму серці.
16.07.19
Раиса Трикалюк
професионализм-результат-качество
12.07.19
Gianna Dyachynska
Все професійно і швидко! Всім раджу!!!🤗
25.09.18
Аня Куцае
👱💄👒💖😍😊😇👌👍✌💚💛💜
27.07.18
Татьяна Гриб
Позитивність, уважність, доброзичливість, професіоналізм
07.03.18
Alena Melnik
Чудовий центр! Професійний підхід та якісні косметологічні засоби!!! Рекомендую!!!
06.02.18
Марина Иванова
Просто супер! Ставлю 5 звезд.
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти